Народна мудрість каже – корінь науки гіркий, але плід його солодкий. 9 вересня в Долині відбувся навчальний захід, який мав солоденький корінь. Спитаєте чому? А тому, що в цей день говорилося виключно про бджіл, бджільництво та пасічництво, а де бджоли там і мед, а що солодше меду? 
Як було анонсовано напередодні, робоча команда проекту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону» що реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу організувала освітньо-навчальний захід на тему «Актуальні проблеми бджільництва та освіта як основний чинник успішного розвитку галузі» для людей зацікавлених в розвитку бджільництва в регіоні.
Цього дня більше 30 бджолярів не тільки Долинських, а також з Болехівщини, Калущини, Рожнятівщини, Стрийщини, з Галича та Тлумача
зібралися в конференц-залі готелю «Нафтовик», щоб почути щось нове і потрібне для себе і для своєї роботи. І вони не помилилися в своїх очікуваннях, адже для проведення навчального заходу організатори запросили делегацію з самого серця України., із закладу з майже 100 – літньою історією – Гадяцького аграрного училища. Делегацію очолила директор училища, корифей своєї справи Наталя Сенчук. Разом з нею прибули молодші, але не менш фахові викладачі. Команда та що треба, було кого послухати, подискутувати, запитати і отримати фахову відповідь.
Після короткого вступу, лектор розпочала свою розповідь і вся аудиторія (а це були зовсім не діти) перетворилася на увагу. Наталя Дмитрівна продемонструвала прекрасне володіння аудиторією та глибоке розуміння предмету. Корифей – то корифей. А нам приємно, що ми не помилися у виборі викладачів і запросили саме цю команду.
Пані Наталя наголосила на важливості здобуття сертифікатів та дипломів про базову освіту, особливо зараз – в період зближення з Європейським Союзом та впровадженням міжнародних стандартів. Вона коротко озвучила умови проходження навчального курсу. 
Далі були лекції на заплановані теми, обговорення наболілих бджолярських проблем, відповіді на питання, дискусії. Час минув дуже швидко. 
Друга половина навчального дня була присвячена оформленню документів на навчання. Хочеться відмітити, що дехто з майбутніх студентів вже давно перетнув позначку 60 років, підтвердивши вірність народної мудрості – «Вчитися ніколи не пізно». Дуже б хотілося, щоб наші діти також вирізнялися такою жадобою до знань, як ці поважні за віком та молодечі за характером майбутні студенти.

Проект   «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону» що  реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу .

 

День медових знань у Долині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?