У  Долині втретє відбувся фестиваль органічних продуктів.

 Свято української душі, феєрія народного колориту, уже втретє стало справжнім захоплюючим дійством під відкритим небом. Фестиваль меду та органічних продуктів – традиційне, одне із найяскравіших та незабутніх свят, на яке з’їжджаються пасічники та виробники сільськогосподарської продукції.

Фестиваль проводився в рамках проекту «Співпраця задля підвищення конкурентноспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону», в партнерстві з робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою в рамках Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання».  

Такі заходи  організовують, щоб популяризувати культуру бджільництва серед Долинщини, а бджолярі таким чином мали змогу обмінятися досвідом та продемонструвати свої досягнення. Пасічники жваво спілкувались між собою, обговорили питання розвитку бджолярства, можливості реалізації своєї продукції та отримали інформацію щодо підтримки сільгосподарських виробників.

Захід, як кожна добра справа, розпочався з молитви і Божого благословення отця Ігоря Ліпчанського. Впродовж двох днів пасічники представляли найкращі сорти меду, медової та органічної продукції, навіть можна було познайомитися з тонкощами виробництва меду. Великою виявилась географія фестивалю – у ньому брали участь представники з усіх куточків західного регіону, всього близько 30 учасників. Тож, асортименту продукції не бракувало. Гостям ярмарку пропонували мед різних сортів, віск, прополіс, квітковий пилок, медові мило і свічки, медові настоянки, саджанці лохини, тощо. Також, на відвідувачів ярмарку чекали конкурси між пасічниками, розваги для дітей, концертна програма.

Море позитиву долинянам подарували голосисті бджолярі-соловейки, які спробували свої сили у караоке «Бджоли гудуть – пасічники співають». Це стало своєрідною родзинкою святаТа отримали цінні подарунки від організаторів.

Цікавим та захоплюючим було свято для дітей від студії «Карамелька» під назвою: «Пригоди бджілки на ярмарку» . Досхочу награлись та назабавлялись дітки. За жваві ігри та цікаві розваги кожен з учасників також отримав солодкі подарунки.

Упродовж свята гаму неперевершених відчуттів дарував присутнім гурт «Карпатські музики», занурюючи кожного у глибинний світ чарівних ритмів.

Загалом, свято пройшло у колі привітних пасічників, у золотистих барвах осені, з квітами і органічними дарами природи. За відгуками учасників, кожен отримав гарний настрій і незабутні враження. Тому, без сумніву, можна сказати, що ярмаркова історія медової Долинщини буде продовжена наступного року.

На завершення матеріалу нагадуємо, що , проект “Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону” реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою в рамках Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання». 

“Долина – Органік-Фест”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?