Хто знав, що у 2020 році настане такий час, коли одна маленька мікроба підніме на вуха все суспільство, переверне вверх дном економіку та поставить під загрозу життя та здоров’я мільйонів людей. Потерпає не лише Україна, потерпає весь світ. Нас, українців, проблема об’єднала, об’єднала у тому плані, що ми мусіли спільними зусиллями піднімати нашу медицину, рівень якої був дуже слабким. Благодійні фонди, підприємства, організації та всі свідомі громадяни долучились із крихтою своєї допомоги. Команда проєкту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону», що реалізується робочою командою КП «Долина-Інвест» та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах Ініціативи “Мери за економічне зростання» також не могла залишитися осторонь проблем, котрі сколихнули нашу країну. Ми прийняли рішення – допомагати в цей складний час Долинській багатопрофільні лікарні в боротьбі з Covid-19. Чим саме ми посприяли?
– Команда проекту відмовилася від одноденної заробітної плати, щоб за ці кошти придбати 10 захисних окулярів для медиків.
– Організували пошиття захисних масок, бахіл, фартухів ( пошито та передано для лікарні 2200 одноразових масок та 1500 багаторазових, 100 фартухів та 250 штук бахіл багаторазових).
– СОК « Золоті дари Прикарпаття», що створений в рамках проекту, передав для лікарів та пацієнтів гірський мед.
Комунікаційний менеджер проєкту також очолює МБО « Благодійний Фонд Долини», тому всі працівники об’єдналися та допомагали директору у пошуках благодійників. Спільними зусиллями протягом місяця ми змогли залучити для потреб лікарні 186 тисяч гривень. За ці кошти придбано:
– Одноразові комбінезони;
– Багаторазові комбінезони;
– Респіратори ffp3;
– Постільну білизну багаторазову;
– Постільну білизну одноразову;
– Штативи для крапельниць;
– Халати одноразові;
– Одноразові рукавички;
– Одноразові шапочки;
– Пральні машинки;
– Мікрохвильові печі;
– Питну воду;
– Продукти харчування для медиків, котрі працюють з хворими на Covid-19
– Засоби гігієни;
– насос шприцевий ;
– монітор пацієнта;
– Захисні щитки для лікарів.
Пандемія триває. Опускати руки ще не час. Ми готові і надалі подавати руку підтримки. В такі складні часи для світу, потрібно докластися максимально, щоб врятувати не тільки людей від хвороби але й економіку.
Будьмо здорові!
Ми готові і надалі подавати руку підтримки!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?