У четвер, 15 березня о.10.30 у приміщенні конференц- залу мотелю «ALVA, м. Долина, вулиця Богдана Хмельницького, 67 а, відбудеться стартова зустріч проекту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону».
За результатами досліджень, більша частина сільського населення регіону займається виробництвом та вирощуванням продуктів харчування лише для власного споживання, адже наразі не розроблені механізми реалізації та доставки продукції до кінцевого покупця. Водночас, міські жителі потребують якісної, здорової продукції місцевого виробництва. Саме для поліпшення ситуації у галузі агропромислового сектору Долинського регіону розроблено вищезгаданий проект.

Основна його ідея полягає у напрацюванні інструментів співробітництва в окремих пілотних галузях сільськогосподарського виробництва субрегіону. Горизонтальне співробітництво у секторі сільськогосподарського виробництва є успішною міжнародною практикою, використання якої сприяє зростанню продуктивності та конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу. Фінансування проекту здійснюється Європейським Союзом та реалізується Долинською міською радою.
Першим із запланованих заходів стане стартова зустріч, модератором якої виступить заступник голови Долинської міської ради – Володимир Смолій. Гостей заходу привітає міський голова – Володимир Гаразд. Про власні напрацювання розкажуть гості: директор Київського офісу ініціативи «Мери за економічне зростання» – Олександр Цепко, перший заступник голови Івано – Франківської ОДА – Марія Савка, голова Долинської районної ради – Іван Данилів, голова Долинської РДА – Юрій Мазур, головний експерт з розвитку бізнесу, Проект «Проміс» – Валерій Кокоть, голова БФ «Мрія» – Василь Мартинюк, керівник та співзасновник СОК «Файна Поляна», заступник голови гільдії медоварів України – Володимир Дмитрук, голова асоціації «Великий Карпатський Бренд”, ідейний натхненник сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу “Чиста Флора”- Михайло Стовп’юк, тренер з кооперації. Львівська дорадча служба – Вишневський Михайло. Разом з експертами та практиками буде нагода вивчити передовий досвід у розвитку агропромислового сектору, обговорити сучасний стан та перспективи розвитку ягідництва і бджолярства, а також освоїти сучасні маркетингові інструменти для просування продукції агропромислового комплексу на внутрішні та зовнішні ринки. Насамкінець відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між КП «Долина-Інвест» та Долинською міською радою.

Прес-реліз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?