В рамках проекту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинськогосубрегіону», що реалізується робочою командою КП «Долина-Інвест» та Долинською міською радою, за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах Ініціативи “Мери за економічне зростання» КП « Долина Інвест» придбано будівлю для заводу по переробці та фасуванню меду, а також ягідної продукції. У планах – відкриття заводу із переробки меду і продуктів бджільництва та лінії розливу. Це один із важливих кроків на шляху до розвитку бджільництва у нашому краї, покращення інвестиційного клімату та експорту української продукції за кордон. До складу виробничих потужностей заводу буде входити – цех прийому сировини, цех переробки меду та ягід , лінія розливу, склад готової продукції. На даний час тривають роботи.
Кожного дня команда проєкту працює над тим, щоб якомога швидше запустити виробництво. Проводяться ремонтні роботи, виготовляється обладнання, облаштовується територія.
Цими днями допомогу з облаштування території надали працівники КП « Комунгосп» Долинської міської ради, за що їм щиро дякуємо. Надано техніку, проведено роботи з розчищення території та ряд інших важливих нелегких робіт. Працівники потрудились на славу. На території стало затишніше та комфортніше. Велике спасибі за совісно зроблену роботу, за старання та зусилля!
#M4EG, #M4EG_Ukraine, #M4EG_PionerProject

Роботи тривають…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?