У понеділок, 20 серпня долиняни, які виявили цікавість до навчання по програмі « Матководство» здійснити ознайомчий візит на племінну пасіку Марії та Миколи Боднарів в село Середній Угринів. Робоча група проекту організувала даний візит саме для того, щоб майбутні бджолярі , з числа тих , які не мають жодного попереднього досвіду, змогли зблизька побачити все те , що відбувається серед вуликів, почути доброзичливий і не дуже , в залежності від обставин, гул бджіл, зануритися в цю прекрасну , ароматну атмосферу царства благородних комах і остаточно зрозуміти , чи ця професія їм підходить чи ні. Пані Марія люб’язно дозволила провести для абітурієнтів по спеціальності« Матководство» цю ознайомчу екскурсію, прочитала коротеньку, але дуже змістовну лекцію, а пан Микола продемонстрував деякі процеси, а саме : відбір матки з нуклеусів.
Хочемо повідомити ,що, незважаючи на деякі прояви агресії, зі сторонни бджіл, жертв не було, більше того, серед екскурсантів ніхто не відмовився від запланованого, всю зворотню дорогу ділилися враженнями і були задоволені.
Дякуємо господарям за гостинність та чудову екскурсію, а читачам нагадаємо ,що ознайомчий візит було організовано в рамках проекту “Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону” реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

З чого починається пасіка?! Матководство…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?