Не дуже радісна картина, погодьтесь, сьогодні – людей косить коронавірус, бджіл – масові отруєння, сонце втомилося відбиватися від хмар, холоду і дощу та заховалося далеко, залишивши все живе на самовиживання. Проте, незважаючи на погоду та ситуацію в країні, ми продовжуємо розвиток нашої демонстраційної кочової пасіки.
Завдяки спільним зусиллям членів кооперативу та команди проекту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинськогосубрегіону», що реалізується робочою командою КП «Долина-Інвест» та Долинською міською радою, за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах Ініціативи “Мери за економічне зростання» цими днями зроблено чимало. Зокрема, члени кооперативу « Золоті дари Прикарпаття» придбали 1000 листів вощини. За декілька днів дбайливими руками наших бджолярів вона перетворяться в золотисті рамки, готові для приймання меду. Для декого з пасічників може здаватися трохи дивним наше пізнє формування сімей та комплектація вуликів, але просимо врахувати, що наш головний взяток – липневий – малиново – ожинове цвітіння,тому строки ще не критичні. Іще цими днями заселено бдлжолосім’ями ряд вуликів. Всього таких біля сотні і кількість їх постійно зростає.
Також проектна команда зробила внесок до підготовки кочової пасіки . В Козаківку, де розміщений наш точок, прибули платформи для кочівлі та причеп для транспортування будиночків для бджілок. Отож, працюємо в напрямку впровадження ряду покращень та інновацій, які повинні вдосконалити роботу пасічників – кочівників. По – справжньому це можна буде оцінити в процесі роботи.
Наступний крок нашої праці – урочисте відкриття « Медового містечка» та початок сезону по заготівлі смачного гірського меду.
#M4EG#M4EG_Ukraine#M4EG_PioneerProject

Демонстраційна показова пасіка продовжує розвиватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?