За рекомендацією голови обласної спілки пасічників Прикарпаття (UnionofBeekeepersofPrykarpattya) Івана Юсько, та згідно попередньої домовленості, наш шлях лежить до Галицького району – в селище Єзупіль. Тут маємо досить цікаву та інформаційно корисну розмову з головою районної спілки пасічників Романом Михайловичем Бобиком. Слід відзначити, що саме представники даного осередку першими в області розробили алгоритм дії та успішно провели навчання для пасічників. Це досить важливий етап роботи, адже підвищення освітнього рівня виробників с – г продукції – одне із пріоритетних завдань нашого проекту, запорука зростання виробництва та підвищення конкурентоспроможності господарств. З легкої руки пана Романа нам вдалося налагодити комунікацію з представниками навчального закладу і попередньо домовитися про візит наступного тижня. Дуже хороші результати, але цим позитиви дня не обмежилися. Далі співрозмовник запросив нас до себе в майстерню і поділився секретами певних технологічних рішень при виготовленні вуликів, які дають значний ефект в процесі подальшої експлуатації. Мова йде про впровадження в конструкцію вулика пристосувань для пилковловлювання. Цікавий момент! Чи не так? Думаємо, він обов’язково буде врахований робочою групою на етапі створення нашої «проектної» пасіки.
Далі – ми поїхали на місце розташування «кочової» пасіки Романа Михайловича. Отримання нової інформації, новий безцінний практичний досвід і утвердження партнерства між нами та Галицькою спілкою . Думаю, що в майбутньому налагоджена сьогодні співпраця трансформується в значимі результати. Так пройшов цей надзвичайно насичений новою корисною інформацією день.
Нагадаємо що, проект “Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону” реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Дорогою до Галича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?