Спілкуємось, вивчаємо, знаходимо партнерів…
Вчимось на реальних прикладах, черпаємо цінний досвід у достойних професіоналів.
Цими днями представники робочої групи проекту«Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності громад» відвідали господарство Миколи Полицького, що розташоване серед полів Калуського району, неподалік від села Довгий Войнилів.
Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори
Ми, власне, давно планували зустрітися з цим чоловіком, проте , всі попередні телефонні переговори не давали результату. Не дивно, адже справжні фермери – люди дуже зайняті, особливо в гарячий сезон, коли кожен день безцінний. Не гаючи часу, ми вирішили – щоб зустрітися та провести переговори, необхідно рушати до них. Було прийнято рішення – відвідати фермерське господарство, про що ми не шкодуємо ані трохи. Майже як в афоризмі про Магомета «Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори». Отож, для початку – знайомство.
Хто такий Микола Полицький?
Зустріч направду важлива, адже пан Микола Полицький надзвичайно цікава особистість з хорошим позитивним досвідом роботи у вибраних нами сферах. До 2104 мав успішне підприємство в Криму, яке здійснювало діяльність в сфері виробництва та реалізації продукції бджільництва . В 2014 році за свої проукраїнські настрої змушений був покинути півострів і знайшов пристанище в нас на Прикарпатті, правда довелося покинути свій бізнес . Якщо для когось це міг бути крах і причина депресії, то для нього – шанс для розвитку. Вже наступного року пан Микола починає ягідний бізнес, закладає плантацію лохини. В планах – збільшити плантацію, а також закласти пасіку.
Зустріч дала позитивний результат
В читачів може виникнути питання: А чим викликаний інтерес до простого фермера , щоб їхати до нього ? А інтерес конкретний … По – перше – на наших теренах небагато людей , які мали б практичний досвід в роботі цеху по виготовленню і реалізації медопродуктів, в першу чергу – фасованого меду, і тому , при досягненні консенсусу в переговорах, є шанс отримати порадника, експерта для майбутнього цеху по фасуванню меду. По – друге він заклав плантацію лохини, і напевно мав би інтерес взяти участь в нашому ягідному кооперативі. Спілкування було цікаве, ми отримали багато корисної інформації від реального практика, який в принципі погодився бути консультантом для медового кооперативу, висловив зацікавленість до участі в кооперативі ягідному , а також запропонував нам розмістити майбутню кооперативну пасіку біля його плантації. Пропозиція дуже спокуслива і вчасна. Адже проектна команда зараз активно проводить зустрічі в селах району з пропозиціями – розмістити бджолярські господарства, і чесно кажучи , поки що не особливо досягли результатів. А тут така пропозиція. Чудесно, нам залишилося лише дослідити дану територію на предмет потенціалу медозбору, і якщо висновки будуть позитивні, починати готувати проект угоди. Дякуємо п ану Миколі Полицькому за те, що він знайшов для нас час , за всю надану інформацію, за розуміння та пропозиції, і нагадуємо, що проект “Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону” реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Господарство Миколи Полицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?