Подорожуємо Долинщиною…У рамках проекту ««Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності громад» ми їдемо до села Рахиня.
Даний населений пункт зовсім близько розташований від Долини і цей шлях долала не одна делегація, в тому числі й з-за кордону. «Чому?», – спитаєте. Тому, що бізнес – ініціатива тут розквітає і вже зараз у селі повноцінно функціонує козяча ферма, а сири від тих, що «мекають» продаються у інших країнах світу. А в сусідньому селі є ферма корів, але про це згодом. Зараз про зустріч, на яку, хоч і прийшло людей мало, але, яка виявилась продуктивною та інформаційно насиченою. Людей цікавили питання за темою створення кооперативу, умови вступу та ступені розвитку. Багато уваги наші інформатори приділили розповідям про навчання для тих, хто у кооператив вступати не бажає, але працювати там хоче. Обговорювали всі плюси і мінуси, ділились досвідом із заробітків, проявляли цікаві ініціативи. На завершення зустрічі на нас чекала екскурсія до поля – масштабом – 3 га. Саме тут можливо будуть розташовані пасіки майбутнього кооперативу. І ще – визріла ідея відкриття у Рахині нашої лабораторії. Плани є, можливості є. Команда працює. Рухаємось далі, вивчаємо, аналізуємо і втілюємо плани в життя.
Проект “Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону” реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Інформаційна зусріч село Рахиня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?