Гірські краєвиди, зелені ліси, ягоди та гриби попри дорогу, повне відчуття гармонії з собою, природою та оточуючими. «Європейські» дороги маленький мінус у порівнянні з відчуттями та емоціями, які переповнюють людину шляхом до Лолина. Дихаєш на повні груди і просто відпочиваєш. Якось тут планували будувати еко – поселення. Щороку проходять еко – фестивалі, заходи, присвячені видатному митцю. Так, сюди їздив Іван Франко до коханої Ольги, туди прямує й команда проекту.
Про Лолин знають не лише, як про рідний дім Франка, але й про людей, які не лише ввічливі, гостинні, але й підприємливі. В селі функціонує багато пасік, поля вкриває фацелія, якою ласують бджоли. Є люди, що займаються й ягідництвом. Отож, ми вирішили «двох зайців одним пострілом вбити» – і з людьми зустрітись, і аерозйомку зробити та ще й чудодійними краєвидами насолодитись. Будемо надіятись, що люди об’єднаються і тут буде одна із пасік кооперативу. Над цим ми і працюємо. Проектна команда розповідала людям про перспективи та переваги сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу, про можливості, які в майбутньому чекають на них. Головне, не вагатись, не боятись. Люди слухали з цікавістю, запитували про замовлення саджанців, про збут та сертифікацію продукції. Єдине «але», яке об’єднує наші зустрічі – невпевненість і страх перед ризиком. Дана зустріч – привід розвіяти всі сумніви, знайти відповіді на всі питання, що «гризуть», наважитись і спробувати.
Нагадуємо, даний проект “Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону” реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Інформаційна зустріч село Лолин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?