Наступна наша подорож в краї, де курсує Карпатський трамвай, була в славне історичне село Кропивник, перша письмова згадка про яке мала місце ще в далекому 1399 році в грамоті короля Владислава ІІ Ягайла. З перших сотень метрів населеного пункту почала відчуватися якась особлива атмосфера спокою та душевності, можливо це тому, що заселення Кропивника пов’язане з Мізунським монастирем і сюди перейшла особлива монастирська аура. Саме про такі місця кажуть « тут хочеться жити» .
Якось по – особливому складалася зустріч і надалі . На порозі сільської ради нас зустрів сільський голова Ципердюк Петро Пилипович, заросив в зал засідань, а оскільки ми прибули на 20 хвилин швидше запланованого часу, пригостив кавою та зайняв розмовою. А оскільки співрозмовник цікавий та «легкий» на слово, то час пролетів швидко. Поволі зібралася аудиторія і настала наша черга вести програму. Звичайна презентація далі перейшла в активну дискусію. Питань було багато, приємно відчувати, що інформація, яку ми привезли з собою, викликала такий інтерес. Особливо активні були місцеві пасічники, проте про тверді домовленості говорити поки що рано. В принципі і перед нами не стояло завдання вже набирати персонал. На навчальні курси виявили бажання записатися декілька чоловік. От після проведення тренінгів і навчань і будуть прийняті рішення продовжувати співпрацю з проектом чи ні. МИ роздали візитки та буклети, попрощалися з слухачами і покинули це чудове село « Місце, де хочеться жити».
А для всіх читачів нагадуємо, що проект “Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону” реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Село Кропивник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?