Після Галича пасічники та медовари традиційно зібралися в нашому місті. Вже більше 10 років Свято Бойківського меду, радує долинян товарами та святковою медовою атмосферою. Спільно з ремісниками, які органічно доповнили медові ряди, це дійсно перетворилося в потужний життєстверджуючий етнофестиваль. А якщо додати сюди ще народних музик та співаків то вже буде не фестиваль а Фест, з великої букви Долинський органічний Фест.
Традиційно організацією фестивалю опікується міська рада через своє комунальне підприємство КЗ “Долинський міський центр культури, спорту та туризму” ДМР та Долинський краєзнавчий музей “Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів. Цього разу до організації свята долучилася робоча група проекту “Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону”. Маючи одним з проектних завдань сприяти участі виробників продукції у ярмарках та фестивалях, ми зробили свій внесок в це свято – організували невелику концертну програму, основною родзинкою мав стати конкурс «Смак меду» його навіть встигли анонсувати, проте при розробці Положення виникли певні труднощі: адже в будь якому конкурсі повинні бути як переможці так і переможені. А так не хотілось в цей прекрасний святковий день пасічникам добавляти ложку гіркоти на їх солодкий стіл. Тому прийняли рішення просто провести лотерею де білетом на участь була баночка меду, а головним призом 10 корпусний вулик від польської фірми ЛИСОН, одного з європейських лідерів виробництва пасічницького інвентарю та обладнання. Були також інші призи менш вартісні, проте також дуже потрібні в господарстві.
Як задумали так і зробили. В організаційній палатці приймалися баночки з медом, а учасникам видавалися номерки, аналогічні номерки вкидалися в барабан для лотереї. Всього в розіграші виявили бажання взяти участь більше 20 пасічників, за що ми їм щиро вдячні.
У визначений час за допомогою дітей волонтерів була проведена лотерея і щасливі переможці змогли отримати свої призи.
А зібраний мед в той же день було відвезено в наш Старий Мізунь в будинок для літніх людей і передано пацієнтам. Таким чином відголос Долинського свята меду докотився і до них , трохи підсолодивши гіркоту одинокої старості.

Медове свято в Долині!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?