Ринок послуг, технологічні та економічні аспекти кооперації…
Тренери Львівської аграрної дорадчої служби провели чергове заняття в Долині. Говорили про: ринок послуг в кооперативі, його технологічні та економічні аспекти, а також про налагодження співпраці між різними гілками кооперацій.
«Це досить продуктивний робочий день в місті Долина з колегами дорадниками та експертами в спілкуванні з пасічниками – членами СОК «Карпатські бджоли», – заначає тренер Михайло Вишньовський. – Відрадно, що перші кроки кооперативу базуються на одному з принципів кооперації – навчання його членів. Багато розмов було про дорадництво та кооперацію, технологію та економіку бджільництва, перспективу галузі та вихід на зовнішні ринки». Окрім директора ЛАДС Івана Паньківа та тренера Михайла Вишньовського в навчаннях взяли участь – голова спілки пасічників Львівщини Володимир Горішник та доктор сільськогосподарських наук, доцент ЛНУ ветеринарної медицини Юрій Ковальський. «Нам дуже пощастило з експертами – Володимир Горішник та Юрій Ковальський продемонстрували високий професіоналізм підкріплений власною практикою», – додає Михайло Вишньовський. – Дякуємо партнерам Проекту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону», що організували таку зустріч, під час якої всі отримують не тільки нову інформацію, але й позитивний заряд від спілкування».
Кооперація – шлях до створення сприятливої соціальної, психологічної ситуації, високоорганізованої форми взаємодопомоги, шлях до вирішення питань соціальної захищеності членів кооперативу, спільного вирішення виробничих, побутових та інших проблем у сільській місцевості, шлях до підвищення поінформованості, рівня знань щодо нових технологій.
Про це добре знають ті, хто вирішив спробувати себе в кооперації. Завдяки гостям зі Львова учасники зустрічі здобувають нові знання та вміння. Нагадуємо, що проект “Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону” реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Навчання пасічників та ягідників!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?