Календарні дні , сутулячись від ранкових заморозків, ступаючи по калюжах і розбризкуючи на всі сторони брудні краплі дощу, все поволі прямують до літа, і його масового медозбору. Так і ми своєю маленькою медовою командою проекту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинськогосубрегіону», що реалізується робочою командою КП «Долина-Інвест» та Долинською міською радою, за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах Ініціативи “Мери за економічне зростання» та СОК « Карпатський бджоляр» стараємося не відставати від них ( днів), щоб встигнути завершити всі приготування до медодайної пори.
Від останнього нашого візиту на точок в Козаківку минуло 4 дні. Проте ,минули дні не просто так, а були наповнені продуктивною працею. По –перше, приготовлено декілька десятків літрів цукрового сиропу, адже бджоли, незалежно від погоди, хочуть їсти. А поки дощ не дозволяє знайти корм , найсвятіший обов’язок пасічників – підтримати наших маленьких партнерів кормом. Що і було зроблено.
Перших 500 рамок зрослися з золотою вощиною і готові до поселення у вулики.
Також перша платформа носій «Nomadicbees №1» ( як в Ілона Маска )завершує останні приготування і вже в найближчі дні , взявши на борт першу команду пасажирів вирушить в тренувальний рейс – в місця цвітіння чорниці лісової. І хоч взяток там не особливий, але все ж краще ніж цукровий сироп.
Також ми відвідали і центральний кочовий точок далеко в горах. Багато ще роботи по благоустрою : необхідно помалювати паркан, облаштувати доріжки, поправити фундамент під будинками, закупити обладнання , та багато інших деталей. Але злагоджена праця і спільна зацікавленість в досягненні результатів допоможе нам виконати все заплановане. І до початку масового медозбору зробити нашу пасіку показовою, як цього вимагають завдання проекту.
Перший день літа. До старту кочівлі лічені дні…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?