Сьогоднішній день відзначився двома приємними подіями! По – перше – вірус відступає, карантин пом’якшується, а по – друге – повним ходом йде у нас спорудження чудового медового містечка. Разом з працівниками ТОВ «Сивуля», членами кооперативу « Золоті дари Прикарпаття» та командою КП «Долина-Інвест» поселення для Божих комашок з кожним днем розбудовується. На даний момент вже споруджені , якщо можна так назвати адміністративні будівлі нашого бджолиного містечка – де будуть встановлені медогонки, воскотопки та інше необхідне для роботи обладнання.
Всього в містечку в перший рік планується заселити до 250 бджолиних сімей. Перші бджолосім’ї вже заселили вулики, придбані в рамках проекту, і поволі готуються до переїзду в ліс. Наразі обживають нову будівлю, набираються сили , активно розмножуються під чільним наглядом нашої доброї пасічниці Руслана Петрюк
До слова , міжнародна некомерційна екологічна організація «Спостерігачі Землі» заявила, що бджоли є найбільш важливими тваринами для збереження екосистеми планети. Тому наш проект робить все можливе для збільшення кількості та створення умов для розвитку цих чудо комах.
А ми нагадуємо, що все це відбувається в рамках проекту ЄС «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинськогосубрегіону», що реалізується робочою командою КП «Долина-Інвест» та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах Ініціативи “Мери за економічне зростання».
Тривають роботи по розбудові медового містечка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?