Субота – вихідний день, проте не для нашої групи. Саме в цей день в обласному центрі відкрився міжнародний фестиваль « Меди Прикарпаття – 2018». Організатори заходу оголосили основною метою фестивалю – популяризацію культури бджільництва серед мешканців та гостей Івано-Франківська, обмін досвідом бджолярів, демонстрації досягнень у сфері бджільництва. Зрозуміло , що ми не могли залишитися осторонь такої значної події і взяли активну участь в її заходах. В першу чергу в науково- практичній конференції, де мали можливість познайомитися з великою кількістю спеціалістів, науковців та просто досвідчених практиків. Вони ділилися знаннями, ми розповідали про проект та можливості співпраці. Обмінялися контактами, а з деким домовилися про візити та зустрічі. Перша подія відбудеться вже наступного тижня – це надзвичайно цікавий візит на племінну пасіку пані Марії Боднар.
В рамках семінару тривала важлива зустріч з віце – президентом «Спілки пасічників України» Володимиром Дмитруком. Предметом зустрічі стало обговорення можливостей участі «Спілки пасічників України» в заходах «Долини –Органік – Фесту», що запланований на осінь цього року. Попередня домовленість була досягнута, всі подальші обговорення будуть провадиться в робочому порядку. Далі, як годиться, ми відвідали ярмарку , як невід’ємну частину фестивалю . Походили, подивитися, скуштували, здійснили покупки, отримали неабияке задоволення від різноманітності товарів. На заході наша команда отримала шанс познайомитися з великою кількість пасічників, отримати від них контакти , розповісти про проект , роздати інформаційні буклети, домовитися про співпрацю. День насичений подіями радував, піднесення додавала тепла липнева погода .

Нагадаємо що, проект “Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону” реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Участь в міжнародному фестивалі «Меди Прикарпаття 2018»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?