На вулиці мороз, бджоли не гудуть, а команда проекту знову збирає навколо себе пасічників – однодумців.

Інформаційні зустрічі в рамках проекту завершились ще влітку, але на прохання ініціативних очільників прикарпатських сіл, знову презентуємо свій проект.  Через засніжені горби чудовими краєвидами прямуємо в  глибинку. Лоп’янка і Грабів – мальовничі села Рожнятівського  району, де пейзаж компенсує погану якість доріг.   

За організацію зустрічі спасибі сільському голові Богдану Косу. Учасники зустрічі уважно слухали презентацію. Пасічники довідались про умови вступу до кооперативу, про новостворений кооператив «Золоті дари Прикарпаття» та всі можливості проекту. Отож, нас тепло прийняли і показали дорогу до наступного населеного пункту . У Грабові нас зустріла приємна жіночка – голова сільської ради пані Галина, працівники сільської ради та познайомили із учасниками зустрічі. Всі уважно дивились презентацію, питали, що цікавить. До речі у цих двох селах учасників зустрічі ми пригощали лохиною, що вирощена у фермерському господарстві «Бері хілс», яка посмакувала людям. Оскільки проект спрямований також на ягідництво, людей цікавила і ця сфера. Всі задоволені, поінформовані розійшлись по домівках, а ми поїхали випробовувати скорочену дорогу на Долину.  До речі, село Грабів і Крива грабівська  через Малу Тур’ю з’єднують цей край з Долиною. Дорога виявилась непоганою, а краєвиди ще кращі.

Нагадуємо, що проект “Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону” реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

УЛоп’янці та Грабові

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?