Насичений і цікавий графік тижня в рамках європейського проекту.
Ось і завершився ще один тиждень роботи нашого проекту. Всі ці дні команда практично не виходила з транспорту. Подорожували ми селами Долинського району, за його межами, зустрічалася з жителями, пасічниками, представниками влади. На завершення тижня ми взяли участь в міжнародному фестивалі, що проходив в Івано – франківську « Меди Прикарпаття – 2018».
На кожній зустрічі розповідали про наш проект і про перспективи співпраці з ним. Крім поширення власної інформації, також старалися почути і побачити всі цікаві рішення , довідатись про щось нове , щоб потім все краще впровадити в себе. Але про все по черзі.
Поїхали у Яворів.
Тиждень розпочався з візиту в село Яворів, яке відоме родовищами нафти. Мешкає в селі більше тисячі осіб, серед них і пасічники, з якими мали ми нагоду зустрітись. Перед проведенням інформаційної зустрічі наші менеджери завітали до сільського голови Зеновія Михайловича Питлика. Саме він мав нагоду першим ознайомився з проектом. Пан Зеновій уважно вислухав інформацію, давав поради, пообіцяв сприяння. Далі все за спланованим алгоритмом. Після завершення заходу – цікава екскурсія на пасіку яворівця Михайла Вінтоніва. Медівник займається пасікою з 1987 року , має 24 бджолосім’ї та будоничок на бджолах. Бджоляр ознайомив нас із життям своєї пасіки, поділився секретом своїх успіхів та висвітлив проблеми, які турбують пасічників даного регіону.
Нагадаємо що, проект “Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону” реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Зустріч село Яворів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?