Пасічники у Шевченкові передові…
Продовженням наших медових подорожей стало село Шевченкове – колишній Велдіж. Славне потужне село з високим потенціалом для розвитку сільськогосподарського виробництва. Багате Шевченкове й медовими традиціями. На його теренах декілька сотень бджолосімей. Шевченківські пасічники стали ініціаторами створення першого в Долинському районі обслуговуючого сільськогосподарського кооперативу « Карпатський бджоляр». Вони ж виступили ініціаторами написання проекту, спрямованого на розвиток кочового пасічництво для участі в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
Одним словом, пасічники в цьому селі – передові. Презентувати проект перед такими і почесно, і відповідально. Але спільну мову знайшли легко. Розмова протікала в конструктивному руслі , обговорено можливі нюанси впровадження проекту, щодо якого ми отримали слушні зауваження. Для участі в навчальних заходах записалося декілька чоловік. Всі результати позитивні. Правда змушені констатувати, що до ягідництва зацікавленість поки що бажає бути кращою. Але на це є об’єктивні причини, бо ж все таки капіталовкладень треба багато, тай період віддачі довший. Але в цілому зустріч вдалася і викликає позитивні очікування.
Для всіх читачів нагадуємо , що проект «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону” реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Зустріч село Шевченкове

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?