Обмін досвідом, навчання, пошук партнерів серед професіоналів своєї справи – такі важливі напрямки діяльності команди проекту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону»
Пріоритетним на цьому етапі є пошук та залучення вузькопрофільних спеціалістів та людей які готові навчатись і розвиватись, адже лише завдяки інтелектуальному ресурсу можна досягти найкращих результатів. Під час інформаційних зустрічей в селах ми знайомимось з цікавими людьми, з деякими домовляємось також про індивідуальні зустрічі. Під час зустрічі у Великій Тур’ї ми дізнались про місцевого пасічника – Федину Ярослава Михайловича, з яким домовились про візит до нього на пасіку. І ось – ми в гостях на пасіці пана Ярослава.
Пан Ярослав навчався бджільництву, має відповідний диплом, проте займається улюбленою справою лише на своїй пасіці. Коли ми розповіли про проект, його цілі та плани по реалізації цілей, п.Ярослава зацікавило питання кооперативу, але каже що більше зацікавлений співпрацювати з кооперативом у якості спеціаліста. Готовий проходити необхідні навчання та тренінги для підняття кваліфікації.
Після розмови п.Ярослав запросив нас подивитись на цікаву процедуру – ловіння рою , адже приїхали ми саме в момент роїння бджіл. Супутньо ще розповів нам про правила поведінки на пасіці, про різноманітні нюанси бджільництва в своїй місцевості, які є проблеми та які успіхи.
Ми дуже раді що нам зустрічаються такі люди, і що вони висловлюють бажання до співпраці. Надіємось що наша співпраця буде продуктивна і приведе до хороших результатів в рамках проекту.
Даний проект реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Зустріч у Великій Тур’ї

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?