Навчатися ніколи не пізно…

Великий оратор Риму Марк Фабій Квінтіліан в одній із своїх праць написав фразу, яка стала безсмертною: « Nulla aetas ad discendum sera – Навчатися ніколи не пізно».

А щоб переконатись, що це дійсно так, варто було прийти в неділю 12 серпня в конференц-зал Долинської районної бібліотеки і на власні побачити, як люди спраглі до знань.
В цей день відбувалося засідання дискусійного клубу, куди були запрошені представники робочої групи проекту з презентацією освітньої програми.
На нашу думку, зустріч пройшла на дуже високому рівні. Спочатку ми розповіли про навчальні можливості для всіх, хто захоче співпрацювати з проектом. Далі – відповіді на запитання. В ході зустрічі ми запропонували всім, хто має бажання підвищити свій освітній рівень, заповнити анкети та написати заяви. Як видно на світлині, вчитися бажаюсь всі. І це правильно, адже лекції будуть читати провідні фахівці України. Користь зможуть отримати всі – незнаючі навчаться, а знаючі згадають ще раз.
Для тих, хто не мав можливості побувати на засіданні, повідомляємо,
що з 8 вересня в Долині стартує навчальна програма для бджолярів.
Окремо звертаємося до батьків дітей випускників , які ще не визначилися куди їм йти вчитися. За направленням, отриманим від нашого підприємства, Ви маєте можливість здобути фах у Державному навчальному закладі «Гадяцьке аграрне училище» за напрямком «Бджоляр» та «Садовод» або підвищити кваліфікацію за спеціалізаціями: «Селекція та виведення маток з інструментальним осіменінням», «Хвороби та шкідники бджіл», «Переробка воску та воскосировини», «Апітерапія з використанням продуктів бджільництва». Зарахування учнів (слухачів) відбувається без вступних іспитів, за результатами співбесіди. Вимоги до вступників: базова або повна середня освіта, вік – необмежений.
Вступники подають заяву на ім’я директора, до якої додають такі документи: документ про освіту (атестат, свідоцтво чи диплом), копію паспорта (свідоцтва про народження для неповнолітніх) та ідентифікаційного коду, автобіографію, медичну довідку за формою 086-о, характеристику з останнього місця навчання чи роботи, довідку про склад сім’ї та з місця проживання, дві фотокартки розміром 3х4 см, два конверти з марками по Україні.
Училище проводить підготовку кваліфікованих робітників також на заочному відділенні.
Згідно з навчальною програмою слухачі виконують 10 контрольних робіт, проходять виробничу практику, здають іспит.
Для зарахування потрібно подати заяву на ім’я директора, до якої додають такі документи: довідку з місця проживання, автобіографію, копію документа про освіту, копію паспорта та ідентифікаційного коду, квитанцію про перерахування грошей за навчання, довідку з місця роботи.
Детальнішу інформацію для вступників можна знайти за посиланнямgadagrosch.wixsite.com/dnzgau або написати на ел. пошту – gadagrosch@gmail.cjm.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 050 500 18 05, 050 500 13 84.
При успішному завершенні навчання У Вас буде можливість праце -влаштуватися на бджолярських виробничих об’єктах Долинщини, які будуть створені в рамках реалізації проекту в період 2019-2020 років.
Більш детальну інформацію про навчання можна отримати, прибувши в офіс проекту , що розташований в місті Долина, вул. Грушевського,11
На завершення матеріалу нагадуємо, що , проект “Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону” реалізується робочою командою КП “Долина-Інвест” та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Зустріч з Братством Карпатських бджолярів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?