На Коломийщині є унікальна громада – Печеніжинська ОТГ . Чим прославився даний регіон? Тим, що громада взяла участь в проекті «Громада на мільйон».
Нагадаємо, що в проекті взяли участь п`ять тергромад, які виробляли унікальний продукт, встановлювали рекорди, організовували весілля, змагалися за поїздку до Австрії, проявляли себе якнайкраще, аби потрапити до фіналу і позмагатися за мільйон. В результаті до фіналу увійшли Бузька та Печеніжинська громади. Аби отримати один мільйон гривень, фіналістам треба було за три хвилини представити свою бізнес-ідею та переконати інвесторів, що саме вони гідні перемоги. Печеніжинцям вдалося. Голова Печеніжинської ОТГ 48-річний Ігор Довірак подав бізнес-проект розрахований на 1,7 млн грн. Прикарпаття має унікальні кислі ґрунти і громада вже на той час вирощувала понад 6 га малини. В рамках проекту заплановано придбати камеру шокової заморозки, решту грошей вкласти у приміщення та навчання.
Бізнес-ідея вже доволі активно втілюється в життя Печеніжинської ОТГ. Вирощування малини триває, а також вже налагоджено зв’язки з найбільшою в Східній Європі фабрикою, де реалізовують та здійснюють переробку малини.
Отож, ми відвідали Печеніжин. Команда проекту зустрілася з головою ОТГ Ігорем Довіраком та обговорила можливу майбутню співпрацю між пасічниками та ягідниками. Впевнені, що вивчаючи досвід подібних успішних громад, неодмінно щось цікаве візьмемо й для себе.

Ми в Печеніжині…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?