СОК « Карпатський бджоляр» вперше представляє свою продукцію на Міжнародній виставці WorldFoodUkraine 2019

Завдяки проекту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинськогосубрегіону», який реалізується робочою командою КП «Долина-Інвест» та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу, минулий тиждень був багатий на участь у різних заходах. Одним із них була Міжнародна виставка World Food Ukraine. Саме вона зібрала виробників та постачальників продуктів харчування та напоїв з усіх куточків земної планети. Якщо сказати більше, то WorldFood Ukraine —орієнтована на виробників та постачальників продуктів харчування та напоїв, переробні підприємства, дистрибуторів, експортерів, імпортерів, представників продуктового рітейлу, ресторанного бізнесу України та інших країн.

Серед виробників участь у виставці взяв і СОК «Карпатський бджоляр». Презентували свої екологічно – чисті лісові меди із кочових пасік Долинщини. Враження від участі мегапозитивні.

– Свою продукцію на такому потужному заході представляли вперше і навіть не очікували такого успіху! Отримали багато позитивних вражень. Провели велику кількість зустрічей з експонентами і відвідувачами виставки. Приємно здивувала кількість відвідувачів, прямих споживачів практично не було. Вразило те, що тільки в перший день виставки наш стенд відвідало 329 відвідувачів, з різних регіонів України, а також зарубіжних країн, а саме: Японії, Китаю, Об’єднаних Арабських Еміратів, яких зацікавила продукція СОК. Нам вдалося познайомитися з потрібними людьми і провести заплановані зустрічі. Ми отримали багато позитивних відгуків про продукт СОК « Карпатський бджоляр» і не тільки. Участь у такому потужному проекті, допомогла зрозуміти, наскільки високий попит на екологічно – чисту продукцію у країнах світу, познайомились з новими людьми, навели контакти та розробили приблизний аналіз кількості майбутніх партій меду на експорт.

СОК « Карпатський бджоляр» вперше представляє свою продукцію на Міжнародній виставці WorldFoodUkraine 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?