У Долині триває робота над проектом «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону”, який реалізується Долинською міською радою та КП «Долина-Інвест» за підтримки Європейського Союзу. Завданням проекту є розвиток аграрного сектору у Долинському регіоні, створення споживчих кооперативів, формування зовнішнього та внутрішнього ринків збуту, створення робочих місць для місцевого населення, розробка маркетингових інструментів та багато іншого.
Для переймання досвіду організації проведення фестивалю та пошуку товаровиробників команда проекту відвідала Х Великий Карпатський ярмарок «Стрий Органік Фест 2018» на Стрийщині, який по праву вважається однією із найважливіших подій відродження культурно-кооперативних традицій в Західній Україні.
На ярмарок традиційно приїхало багато представників дрібних виробників із дійсно унікальними продуктами – тут представили великий вибір молочних та м’ясних продуктів, різноманітні сири (овечі, бринзи, тверді сири із коровячого молока), вишиванки, сувеніри, і, звичайно ж, продукція бджолярів. Медове вино, медова косметика, мед, настоянки, наливки, медогонки та ін. – усе це в широкому асортименті було представлено на «Стрий Органік Фест 2018». Географія – від Закарпаття до Полтавщини, Чернівців та Хмельниччини. Команда проекту зустрілась з багатьма цікавими людьми, які поділились своїм досвідом в організації фестивалю, з фахівцями в сфері бджільництва, та виробниками іншої органічної продукції, які висловили бажання приїхати також і на фестиваль «Долина органік-фест». Отож тепер перед долинською командою стоїть завдання – організувати на Долинщині фестиваль «Долина органік-фест» на такому ж високому рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate?