Знову відчути себе студентом… Таку можливість мали пасічники Долинщини, незалежно від того, 20 їм чи 70. Під урочисті нотки маршу випускники ДНЗ “Гадяцьке аграрне училище” прямували по свої дипломи бджоляра третього розряду. Начитка лекцій, написання контрольних робіт, проходження практики – все це пройшли наші студенти . Хтось почерпнув для себе новий досвід, хтось поділився з колегами по лавці своїм. В сукупності – командна робота і хороший результат.
Нагадаємо, що в рамках проекту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону”, який реалізується робочою командою КП «Долина-Інвест» та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу організовано навчання для 23-х пісічників у Гадяцькому аграрному училищі, яке відоме як Гадяцька школа бджільництва. Заклад для України унікальний, адже це єдине училище в державі, де на сьогодні фахово готують майбутніх бджолярів. Отож, всі бажаючі пасічники, які подали необхідні документи, могли там навчатись у рамках проекту.
Після відвідування лекцій та написання контрольних робіт, студенти складали іспит. Приймали його викладачі та директор Гадяцького аграрного училища , а у комісію запросили поважних людей з Калущини Миколу та Марію Боднар – які спеціалізуються на виведенні маток, породи – карпатка. Окрім відповіді на запитання до екзаменаційного білету, кожен з пасічників розповідав не тільки теорію але і те що відомо йому з багаторічної практики на пасіці. В результаті іспит склали всі, а наймолодша студентка ще й зуміла стати відмінницею. Отож, вітаємо наших випускників із святом! Тепер Ви дипломовані спеціалісти. Вперед ! Дорога до мрій відрита завжди, головне працювати на результат! Хай робота приносить Вам радість, а продукція – здоров’я споживачам!

Translate?