Цими днями Долина веселилась. 5 – 6 жовтня тривав традиційний фестиваль органічної продукції , товарів медівництва та пасічництва.
Захід проходив в рамках проекту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону», який реалізується робочою командою КП «Долина-Інвест» та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу. Фестиваль меду та органічних продуктів – традиційне, одне із найяскравіших та незабутніх свят, на яке з’їжджаються пасічники та виробники сільськогосподарської продукції. Такі заходи організовують, щоб популяризувати культуру бджільництва серед Долинщини, а бджолярі таким чином мали змогу обмінятися досвідом та продемонструвати свої досягнення. Пасічники жваво спілкувались між собою, обговорювали питання розвитку бджолярства. Гостям ярмарку пропонували мед різних сортів, віск, прополіс, квітковий пилок, медові мило і свічки, медові настоянки, саджанці лохини, тощо. Всі охочі до органічної продукції могли придбати мед та інші смаколики, скуштувати сири, ковбаси. Головною родзинкою свята став кулінарний конкурс на медові страви. Вісім вправних господинь представили для дегустування членами – журі свої кулінарні витвори із додаванням меду. Ох і смаколики з меду вийшли! Були тут і цукерки, і торти, солодкі каші та інші десерти. А журі – відомі карикатуристи світу, що вміють не лише жартувати, а вдало оцінювати кулінарні старання. Обрали найкращу господиню – це, з оцінкою почесних журі, – Наталія Владика.
Далі – найцікавіший етап – нагородження. Кожен учасник отримав подарунок. За перше місце – мікрохвильова піч, друге – мультиварка – скороварка, третє – міксер, інші учасниці отримали – соковижималки і електронні ваги, а в додачу – гарний настрій та вправні жарти від членів – журі. Свято тривало… Пройшло у колі привітних пасічників, у золотистих барвах осені, з квітами і органічними дарами природи. За відгуками учасників, кожен отримав гарний настрій і незабутні враження. «Свято чудове!
Окрім «Органік – фесту» в місті тривав ряд інших заходів: майстер-клас з учнями художньої школи, пленер карикатуристів, дитяче свято «Весела копичка», гумористична олімпіада, вистава-комедія, відкриття муралу, благодійний аукціон, гала-концерт та виставка карикатуристів, у якій взяли участь художники з України та 10-ти країн світу. А саме з Болгарії, Словенії,Угорщини, Румунії, Хорватії, Франції, Білорусі, Туреччини, Польщі та Австрії. Серед гостей – заступник президента федерації карикатуристів світу француз Бернард Ботон, голова хорватської асоціації Дамір Новак, головний художник журналу «Крокодил плюс» та чимало інших.
Хоч погода і підвела, свято не зіпсувалось. Частину заходів перенесли до фойє Будинку культури.
А ми нагадуємо, що фестиваль тривав у рамках проекту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону», який реалізується робочою командою КП «Долина-Інвест» та Долинською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Translate?